Adres: Ul. Krakowska 2B, 32-020 Wieliczka
Nr tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

Serwis

Nasza oferta

Kompleksowo i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, tak samo wyceniamy nasze usługi. Wszelkie naprawy i prace konserwacyjne wykonujemy z najwyższą starannością, przy pomocy wysokiej jakości materiałów i części od czołowych producentów. Najpopularniejsze usługi z naszej oferty to naprawa oraz regulacja okien, ale podejmujemy się również zleceń niestandardowych.


Nieszczelne okna? Diagnostyka i serwis

Przez nieszczelne okna ucieka dużo ciepła – ubytki mogą być na poziomie nawet do 25%. Przeciągi, obniżona temperatura w pomieszczeniu, wyższe rachunki za ogrzewanie, wilgoć czy skraplanie się wody na szybach – to mogą sygnały, że okna są nieszczelne.

Nasz serwis oferuje kompleksową naprawę usterek i konserwację elementów wpływających na szczelność okien. W ramach tej usługi proponujemy uszczelnianie okien drewnianych oraz uszczelnianie okien PCV. Wykonujemy również wymianę uszczelek, silikonu i inne, niezbędne prace konserwacyjne. Usługa uszczelniania okien jest szczególnie polecana przed najchłodniejszymi miesiącami w roku.


Kiedy zamówić serwis okien?

Istnieje kilka sygnałów ostrzegawczych, których nie należy bagatelizować. Nieszczelne, niedomykające się okno, wilgoć w szczelinach ramy lub ciężkie przekręcanie się klamki – oto kilka przykładów, że pora wezwać fachową pomoc.

Poza regulacją i uszczelnianiem oferujemy również naprawy drobne oraz usuwanie większych usterek. W portfolio naszych usług znajduje się między naprawa lub wymiana okuć okiennych, klamek, zamków, szyb. Podejmujemy się również napraw okien powłamaniowych. Wykonujemy przeróbkę okna na wariant antywłamaniowy, uchylny lub innego rodzaju (rozwierny, uchylno-rozwierny).Usługi serwisowe

Serwis okien

Ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego rekomendujemy coroczny przegląd okien oraz drzwi. Nasz serwis zapewnia szybką i solidną kontrolę stanu okien wykonanych zarówno z drewna, jak i PCV. Świadczymy kompleksową ofertę serwisową. Poniżej nasze najpopularniejsze usługi.

Regulacja okien i drzwi

Odpowiednia regulacja wszystkich elementów zapobiega wypaczeniom i poważnym uszkodzeniom okien. Szczególnie dbać należy o okna, które są często otwierane, uchylane, wystawiane na działanie słońca i wiatru. Nasza firma gwarantuje pomoc serwisową w zakresie nie tylko ciężej pracujących mechanizmów i trudności w domykaniu skrzydeł, ale również korekcie ustawień oraz wymianie pozostałych, niezbędnych części. Na regulację zdecyduj się, kiedy potrzebujesz więcej siły na otwarcie lub zamknięcie okna. To sygnał, że okno wymaga usługi serwisowej.

Regulacja docisku okien

Szczególnie latem i zimą ta usługa serwisowa jest wskazana. Okna kurczą się lub rozszerzają pod wpływem odpowiednio bardzo niskiej lub zbyt wysokiej temperatury. Narażone na to są szczególnie ramy wykonane z materiałów PCV. Proponujemy usługę polegającą na zmniejszeniu docisku okna latem oraz zwiększeniu w sezonie zimowym. Odpowiednia i fachowa regulacja docisku skrzydła okna do ościeżnicy sprawi, że okna będą miały znacznie dłuższą żywotność. W obrębie naszych usług znajduje się regulacja okien PCV oraz okien drewnianych. Przed najzimniejszą porą roku zleć nam regulację okien na zimę i ciesz się dobrą izolacją termiczną w swoim wnętrzu.

Regulacja drzwi balkonowych

Odpowiednio wyregulowane i zabezpieczone drzwi balkonowe ochronią dom lub mieszkanie przed nadmierną utratą ciepła. Ponieważ balkon to znacznie większa powierzchnia niż pojedyncze okno, to odpowiednia regulacja i izolacja jest niezbędna, szczególnie w sezonie zimowym. Oferujemy usługę serwisową dla posiadaczy drzwi drewnianych i z PCV. W obrębie tej usługi proponujemy uszczelnienie drzwi, dopasowanie zawiasów, wyregulowanie okuć i mocowania oraz kontrolę stopnia zużycia mechanizmów.

Wymiana uszczelek w oknach

Spływające krople deszczu, opadające drobiny brudu, słońce i mróz skutecznie niszczą gumowe zabezpieczenia. Jak uszczelnić okna? Zamiast działania na własną rękę, warto zlecić to specjalistom. W celu uniknięcia uszkodzenia uszczelki (szczególnie zimą) firma Partner Plus w tym zakresie oferuje konserwację specjalistycznymi preparatami oraz ewentualną wymianę uszczelki okiennej. W ofercie naszych usług znajduje się uszczelnianie okien drewnianych oraz uszczelnianie okien PCV (również starego typu). Przez nieszczelne okna może uciekać nawet 30% ciepła. Skorzystanie z naszej usługi to w dłuższej perspektywie czasu znaczna oszczędność na rachunkach za ogrzewanie oraz bezcenny komfort domowników.

Wymiana szyby w oknie

Współczesne okna są szklone jednokomorowymi lub dwukomorowymi pakietami szybowymi, które zapewniają odpowiednią izolację cieplną. Firma Partner Plus gwarantuje właściwy montaż oraz optymalny wybór odpowiednich pakietów szybowych w zależności od potrzeb klienta.

Wymiana szyby w oknie to jedna z usług, świadczonych przez serwisy okienne.

Naprawy, przeróbki i zmiany

W trakcie użytkowania okien wiele osób decyduje się na dodatkowe akcesoria. Uchylne okucia, ograniczniki, zatrzaski balkonowe znacznie poprawiają komfort użytkowania. Nasza firma zapewni fachową pomoc w instalacji wszelkich dodatków. Wymiana klamek, montaż antywłamaniowych okuć – to tylko kilka przykładów prac, które wykonujemy w ramach naszej oferty.

Dane kontaktowe


PaLeKa Paweł Zieliński

ul. Krakowska 2B,
32-020 Wieliczka

tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

e-mail: [email protected]

www: partner-plus.pl

Godziny otwarcia


pn. - pt. 9:00 - 17:00

sob. spotkanie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym


Serdecznie zapraszamy!free hits