Adres: Ul. Krakowska 2B, 32-020 Wieliczka
Nr tel: +48 668 520 486

Okna MORLITE

Mniej profilu, więcej światła okna Morlite

Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Wysokość złożenia skrzydła z ramą w tym oknie to zaledwie 103 mm! Dzięki temu okno stało się smukłe i delikatne. Mniejsza ilość PCV to więcej szyby i naturalnego światła w pomieszczeniu – nawet do 25%.

Projektanci zadbali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna. Szerokość zabudowy równa 82,5 mm sprawia, że Morlite to rozwiązanie, które sprawdzi się także w wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego Morlite jest równy Uw = 0,7 W/m2K.


Morlite Wybór dla kochających design

Morlite – nowość OknoPlus – to znakomita kompozycja doskonałego designu i walorów użytkowych. Zastosowano w nim najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynkach europejskich: szybę ECLAZ z najwyższymi parametrami cieplnymi o doskonałej przepuszczalności światła, najcieplejszą ramkę międzyszybową Swisspacer, nowy typ okuć ukrytych TopStar oraz nowatorski rodzaj klamki SecuForte, chroniącej przed włamaniami.

Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało okno, w którym ilość PCV sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samyrmta więcej naturalnego światła do wnętrza domu.

Wytrzymałość na lata

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii STV®, czyli sklejania szyby i profilu na sucho, okno Morlite uzyskuje o wiele lepszą statykę i pozwala na konstruowania większych przeszkleń. STV wpływa m.in. na jego podwyższone właściwości termoizolacyjne oraz sprawia, że jego otwieranie i zamykanie jest lżejsze.

Acrylcolor

Elegancka powierzchnia zewnętrzna Morlite powstała dzięki zastosowaniu szkła akrylowego – najbardziej trwałego tworzywa sztucznego na świecie. To właśnie z niego produkowane są kokpity samolotów czy okna w łodziach podwodnych. W oknach Morlite acrylcolor nadaje z jednej strony jedwabiście gładką, matową powierzchnię, a z drugiej szczególną wytrzymałość i odporność na zarysowania, kurz i brud. Acrylcolor odbija promieniowanie słoneczne, dzięki czemu różnice temperaturowe, powstałe na skutek nagrzewania się białych i ciemnych profili, są zaskakująco małe.

ECLAZ

źródło światła i dobrego samopoczucia

Przy dużych przeszkleniach niezwykle ważna jest szyba. Morlite wyposażono w najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie – trzyszybowy pakiet ECLAZ, firmy Saint-Gobain. Zwiększona przezierność to więcej naturalnego światła w pomieszczeniu i dokładniej oddane kolory, co poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na kreatywność i zdrowie domowników.

do 20% poprawy wydajności energetycznej w porównaniu do najlepszych okien obecnie dostępnych na rynku.


TopStar

innowacyjne okucie ukryte

Styl i dystynkcję okien Morlite wzmacniają ukryte okucia TopStar firmy WinkHaus – w całości, wraz z zawiasami, schowane pod przylgą skrzydła. TopStar to nowość na polskim rynku dostępna wyłącznie w ofercie OknoPlus. Mimo kompaktowej konstrukcji okucie może być stosowane do okien o maksymalnym ciężarze skrzydła nawet 130 kg. Ich żywotność zwiększają ochronne blachy ze stali hartowanej, umieszczone w miejscach najbardziej narażonych na zużycie. TopStar umożliwia ukrycie ramy okiennej w elewacji budynku.

SecuForte®

prosta i skuteczna ochrona

Klamka SecuForte® firmy HOPPE to zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego.
W stanie zamkniętym i uchylonym klamka okienna oraz trzpień są odłączone – mechanizm jest automatycznie blokowany.Ta unikalna koncepcja ochrony skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz poprzez przekłucie szyby, przewiercenie ramy lub przesunięcie okucia z zewnątrz. Dla mieszkańców otwarcie okna nie jest żadnym problemem – klamkę należy najpierw nacisnąć, a następnie przekręcić.

Morlite PALETA KOLORÓW STANDARDOWYCH

Dane kontaktowe


Partner Plus Klaudia Długosz

ul. Krakowska 2B,
32-020 Wieliczka

tel.: (+48) 668 520 486

e-mail: [email protected]

www: partner-plus.pl

Godziny otwarcia


pn. - pt. 9:00 - 17:00

sob. spotkanie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym


Serdecznie zapraszamy!free hits