Adres: Ul. Krakowska 2B, 32-020 Wieliczka
Nr tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

O nas

Jesteśmy autoryzowanym biurem handlowym renomowanego producenta stolarki otworowej OKNOPLUS Kraków

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna i miła obsługa oraz wykwalifikowana grupa montażowa pozwalają nam na świadczenie usług dystrybucji i montażu stolarki budowlanej na najwyższym poziomie.

Jesteśmy przekonani, że połączenie konkurencyjnej ceny z wysoką jakością naszych produktów przy współpracy z renomowanymi dostawcami i wykorzystaniu nowoczesnych technologii gwarantuje dynamiczny i konsekwentny rozwój. Dzięki temu realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty, tak aby dopasować się do potrzeb naszych klientów.

W naszej ofercie znajduje się również montaż trójwarstwowy, potocznie zwany ciepłym montażem – nie tylko zapewniający prawidłowe funkcjonowanie okien, ale także niezbędny do osiągnięcia dobrych parametrów akustycznych i termicznych.


Kilka słów o marce OknoPlus

Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus to nie tylko wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej o wieloletnim stażu w branży, ale przede wszystkim zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia inspirują się wzajemnie, wymieniając się wiedzą, pomysłami oraz doświadczeniem.

Siłą marki OknoPlus są ludzie, którzy ją tworzą, a także księga standardów, jaką niezmiennie od wielu lat kierujemy się przy tworzeniu najwyższej jakości okien i drzwi. W dobie procesów globalizacji i komercjalizacji z dystansem podchodzimy do masowej produkcji, mając na uwadze indywidualne potrzeby coraz bardziej świadomych klientów. Podobnie jak Państwo, cenimy sobie nie tylko ogólnie pojętą estetykę, ale też podwyższone wymagania energooszczędności oraz poziom wykonania stolarki, która zostaje z nami przez długie lata. Tworząc nasze okna i drzwi przyświeca nam jeden cel: zapewnić inwestorowi takie rozwiązania, z których chętnie skorzystalibyśmy sami.

Wiemy, że stolarka z najwyższej półki jest wynikiem pracy zgranego zespołu, a wysiłek każdego z pracowników jest tak samo ważny. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na przyjazną i kreatywną atmosferę pracy, stanowiącą prawdziwą siłę napędową naszego rozwoju. Naszych wyrobów nie postrzegamy w kategoriach „produkt”, „wymiar”, „cena”, lecz poprzez pryzmat solidności, estetyki, innowacyjności, funkcjonalności, bezpieczeństwa czy wieloletniego zadowolenia klientów, którzy nam zaufali.

Każdego dnia pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają nam poszerzyć kierowaną do Państwa ofertę. Ufamy, że dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać zarówno najsurowszym wymaganiom technologicznym, jak i najsubtelniejszym oczekiwaniom aranżacyjnym.


Wszystko, co tworzymy w OknoPlus, musi mieć charakter.


Dane kontaktowe


PaLeKa Paweł Zieliński

ul. Krakowska 2B,
32-020 Wieliczka

tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

e-mail: [email protected]

www: partner-plus.pl

Godziny otwarcia


pn. - pt. 9:00 - 17:00

sob. spotkanie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym


Serdecznie zapraszamy!free hits