Adres: Ul. Krakowska 2B, 32-020 Wieliczka
Nr tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

Konstrukcje przesuwne

Morlite Vision

Morlite Vision pozwala optymalnie wykorzystać bezcenną przestrzeń mieszkalną, zapewniając przy tym unikalny design, komfortową obsługę i wyjątkową szczelność.

Lekkie i łatwe otwieranie konstrukcji to efekt zastosowania nowatorskiego okucia Roto Patio Inowa. Podczas otwierania ruchome skrzydło natychmiast odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy, a w momencie zamykania – wraca do pierwotnej pozycji. Takie działanie umożliwia wyjątkowa konstrukcja okuć, poruszających się na specjalnych wózkach, idealnie pełniących swoją funkcję, ale pozostających jednocześnie niewidocznymi dla oka.

Konstrukcja Morlite Vision składać się może z dwóch symetrycznych, dużych skrzydeł (z których tylko jedno jest ruchome) lub 4 węższych elementów (przesuwają się dwa środkowe). Bogaty wybór oklein dekoracyjnych, dodatkowa możliwość połączenia ich od zewnątrz z powłoką akrylową pozwala na harmonijne i estetyczne dopasowanie drzwi przesuwnych do elewacji budynku, ale także do konstrukcji aluminiowych.


ULTRAGLIDE Monorail

Drzwi przesuwne ULTRAGLIDE Monorail powstały z myślą o wszystkich inwestorach, którzy oprócz walorów estetycznych cenią sobie wysoką funkcjonalność otaczających ich rozwiązań. Dzięki swoim parametrom, ULTRAGLIDE pozwala na projektowanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych, co idealnie sprawdzi się w przypadku nowoczesnych projektów architektonicznych, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą.

Drzwi przesuwne Ultraglide dedykuje się zwłaszcza budownictwu energooszczędnemu i pasywnemu. System oparto o sprawdzone rozwiązanie przekładek stosowanych w systemie Star, dzięki którym uzyskano bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Konstrukcja może być szklona od zewnątrz, dzięki czemu istnieje możliwość stosowania wypełnień wielkogabarytowych nawet o bardzo dużym ciężarze.


ULTRAGLIDE

To, co wyróżnia system HST na tle innych rozwiązań, to wyjątkowo wysokie właściwości termoizolacyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pozwalają dopasować produkt do zróżnicowanych oczekiwań inwestora – zaczynając od funkcjonalności i kwestii bezpieczeństwa, na wymiarach i efekcie wizualnym kończąc. Aluminiowy system Ultraglide dzięki swoim parametrom pozwala na projektowanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych i tym przewyższa systemy PCV.


HST narożne

Ruchomy słupek, niski próg i maksymalne wymiary 8,7 x 2,5m to komfortowe połączenie domu z ogrodem lub tarasem i przykuwający uwagę, ciekawy detal architektoniczny. Wysokiej jakości trzyszybowe pakiety do drzwi przesuwnych zastosowane w narożnych drzwiach z ruchomym słupkiem, zapewniają konstrukcji niski współczynnik przenikania ciepła, czyniąc z HST idealne rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Wybór niskoprogowych drzwi HST pomoże ustrzec najbliższych przed niechcianym wypadkiem – potknięciem, poślizgnięciem, upadkiem i stanowi ciekawe rozwiązanie aranżacyjne, pozbawiające kompozycję wszystkich, zbędnych detali.


DuoPort Pas Comfort

DuoPort PAS Comfort to rozwiązanie otwarte nawet na najśmielsze pomysły projektowe. Stworzone z myślą o konstrukcjach wielkogabarytowych, daje możliwość aranżacji przeszklenia o imponującej powierzchni 3,5 x 2,4 m. Technologia odsunięcia skrzydła okiennego od ramy o 6 mm umożliwia stałą, efektywną pod względem energetycznym cyrkulację powietrza, bezpieczną nawet podczas nieobecności domowników.

DuoPort PAS to innowacyjne spojrzenie na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wbudowanym amortyzatorom i urządzeniom magazynującym energię, uzyskano niezawodne okucie stworzone do obsługi wielkogabarytowych konstrukcji (nawet do 160 kg!), gwarantujące jednocześnie bezproblemowe otwieranie i zamykanie drzwi bez użycia dużej siły.

Szeroki wachlarz komfortowych funkcji drzwi DuoPort PAS Comfort dopełnia możliwość przymknięcia drzwi od zewnątrz bez obawy o ich zatrzaśnięcie.


HST NorskStil

Skandynawska jakość okien

To, co wyróżnia system HST na tle innych rozwiązań, to wyjątkowo wysokie właściwości termoizolacyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pozwalają dopasować produkt do zróżnicowanych oczekiwań inwestora – zaczynając od funkcjonalności i kwestii bezpieczeństwa, na wymiarach i efekcie wizualnym kończąc.

Drzwi podnoszono – przesuwne HST to wyraz monumentalności i elegancji w temacie przeszkleń, pozwalający na osiągnięcie konstrukcji drzwiowej o imponujących wymiarach: szerokości do 6 m i wysokości do 2,5 m. Lekkie uniesienie skrzydła przesuwanego powoduje znaczne ograniczenie tarcia progu o uszczelki, zaś niski próg, ukryty w płaszczyźnie podłogi, zapewnia bezpieczne i estetyczne połączenie przestrzeni wewnętrznej z ogrodem lub werandą.


HST SwissForm

Ukrycie i wyeliminowanie bariery progu przystosowuje to rozwiązanie do najbardziej wymagających domowników – dzieci i osób starszych.

Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania klamki z kluczem lub obustronnej klamki z wkładką drzwiową i kluczem, a także opcja rozszczelnienia konstrukcji na okuciach. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, HST można z powodzeniem połączyć z szybami hartowanymi lub klejonymi.

Nie bez znaczenie pozostaje również możliwość montażu drzwi HST w narożnym połączeniu z konstrukcją drzwi niskoprogowych lub balkonowych.


DuoPort S lub Z

Drzwi przesuwno – uchylne DuoPort S, pozwalające na konstrukcję przeszkleń o szerokości nawet do 3,5 metra i wysokości do 2,4 metra to prawdziwe rozwiązanie do zadań specjalnych. Dlaczego? Ta rozbudowana konstrukcja wymaga niezwykle stabilnych okuć, które zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa i funkcjonalności w wielu cyklach dziennego otwierania i zamykania oraz spełnią wszystkie wymagania współczesnego, eleganckiego wzornictwa.

Dostępne w dwóch wersjach – DuoPort SK-S sterowanej ręcznie i DuoPort SK-Z z komfortowym sterowaniem w klamce, o zwiększonej średnicy rolek, gwarantuje bezszmerowe przesuwanie bardzo ciężkich skrzydeł drzwiowych bez utraty płynności ruchu i łatwości otwierania.


ECOSLIDE

System bez izolacji termicznej przeznaczony do projektowania drzwi przesuwnych, w szczególności wykorzystywany do nieogrzewanych zabudów zewnętrznych balkonów, tarasów, loggii oraz przesuwnych zabudów wewnętrznych. Możliwe są kombinacje 2, 3,4,6 i 8 skrzydłowe na systemach dwu, trzy lub czterotorowych. Wózki skrzydeł przesuwnych zamocowane są w dolnej ich części. System jest kompatybilny z innymi systemami firmy Aliplast.


MODERNSLIDE

System o podwyższonej izolacyjności termicznej przeznaczony do konstrukcji przesuwnych. Możliwość wykonania konstrukcji na ramach 2, 3, 4-torowych, co daje bardzo dużą elastyczność w projektowaniu elewacji budynku. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania rozwiązania Galandage, które pozwala na niemalże całkowite ukrycie skrzydeł przesuwnych w ścianie budynku – pozwala to zmaksymalizować światło przejścia po otwarciu skrzydeł konstrukcji. W systemie dostępne jest również rozwiązanie Monoblock. Konstrukcje w tym rozwiązaniu są montowane w warstwie ocieplenia, która jest zlokalizowana wewnątrz pomieszczeń.

Szerokość połączenia 2 skrzydeł to tylko 35 mm, profile dostępne są w kilku wersjach dostosowanych do różnych wymagań wytrzymałościowych. System charakteryzuje się smukłością konstrukcji i nowoczesnym designem. Maksymalny ciężar skrzydła konstrukcji to 250 kg.


VISOGLIDE PLUS

System o podwyższonej izolacyjności termicznej przeznaczony do konstrukcji przesuwnych oraz podnoszono-przesuwnych. Możliwość wykonania konstrukcji na ramach 2 lub 3-torowych, co daje bardzo dużą elastyczność w projektowaniu elewacji budynku. Szerokość połączenia 2 skrzydeł to 35 mm lub 83 mm, profile dostępne są w kilku wersjach dostosowanych do różnych wymagań wytrzymałościowych. System charakteryzuje się smukłością konstrukcji i nowoczesnym designem. Maksymalny ciężar skrzydła konstrukcji to 200 kg.

Dane kontaktowe


PaLeKa Paweł Zieliński

ul. Krakowska 2B,
32-020 Wieliczka

tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

e-mail: [email protected]

www: partner-plus.pl

Godziny otwarcia


pn. - pt. 9:00 - 17:00

sob. spotkanie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym


Serdecznie zapraszamy!free hits