Adres: Ul. Krakowska 2B, 32-020 Wieliczka
Nr tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

Drzwi zewnętrzne, wejściowe i balkonowe

Wejściowe, balkonowe czy też werandowe – bez względu na to, czy interesują Państwa drzwi PCV czy też aluminiowe, zapewnimy szeroki wybór modeli, które będą się doskonale prezentować w każdym otoczeniu. Bogata kolorystyka, różnorodność materiałów oraz wzorów sprawi, że oferowane przez nas produkty będą się komponować z budynkami zarówno o tradycyjnej, jak i nowoczesnej aranżacji.

Oferowane przez nas drzwi aluminiowe oraz PCV wykonane zostały z wyjątkową starannością. Dzięki temu zapewniają nie tylko wyjątkowe walory estetyczne, ale i oszczędność energii. Solidne uszczelnienia zapewnią doskonałą energooszczędność, ograniczając straty energii do minimum. To również niezawodna bariera akustyczna, a także ochrona przed niepożądanymi gośćmi.

Prezentowane drzwi wykonano z solidnych materiałów jak PCV oraz aluminium i są dostępne w wersji energooszczędnej oraz standard+. Są to modele drewnopodobne, białe, akrylowe, dwukolorowe, a także w wybranych barwach palety RAL z różnymi rodzajami klamek, pochwytów, samozamykaczy czy też zamków. Do wyboru mają Państwo również pakiet szybowy, panel nakładkowy czy panel wsadowy.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i specyfikacją techniczną poszczególnych modeli.

Dane kontaktowe


PaLeKa Paweł Zieliński

ul. Krakowska 2B,
32-020 Wieliczka

tel: +48 661 951 989, +48 505 786 815

e-mail: [email protected]

www: partner-plus.pl

Godziny otwarcia


pn. - pt. 9:00 - 17:00

sob. spotkanie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym


Serdecznie zapraszamy!free hits